Hulajnoga z walizką – czyli zestaw na aktywną podróż!

walizka

Walizka z kulajnogą to połączenie idealne dla osób, które dużo podróżują i jednocześnie cenią sobie oszczędność czasu.

Hulajnoga podczas krótkiej podróży to świetny sposób transportu. A gdyby tak nie trzeba było nosić ciężkich plecaków, ani ciągnąć niewygodnych walizek? Mam dla Was niespodziankę! Istnieje już połączenie walizki z hulajnogą! Micro luggage, to coś dla aktywnego podróżnika!

Walizka dla podróżnika

Jeśli jesteś osobą, która uwielbia wycieczki, nie ważne, czy jednodniowe, czy tygodniowe., Twoją pasją jest zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc, ciekawych smaków i interesującej kultury, to na pewno rozglądasz się za równie idealną walizką.
Jeśli natomiast jesteś pracownikiem roku, a wyjazdy służbowe to Twoja codzienność, na pewno kwestię wyboru walizek masz już dawno za sobą. Jednak ciągle pojawiają się nowości, ciekawsze rozwiązania i połączenia. Tak jest również tym razem.
Hulajnoga z walizką to połączenie idealne dla Ciebie. Walizka ma standardowe wymiary, które są wymagane w podróżach samolotowych. Jest poręczna, usztywniona, łatwa obsłudze oraz co najważniejsze, szczególnie dla kobiet, pojemna!

walizki-lotnisko

Hulajnoga dla uwielbiających aktywność

Jednak nie jest to zwyczajna walizka, a taka, która może posłużyć Ci również za środek transportu. Jeśli wiesz gdzie masz dotrzeć, a zależy Ci na czasie i nie wiesz gdzie możesz zamówić taksówkę, czy pójść na autobus, walizka z hulajnogą służy Ci pomocą. Wystarczy, że ją otworzysz i bez obciążenia pleców możesz się szybko i sprawnie przetransportować ze swoim bagażem.
Co więcej, taki transport nie tylko ułatwi Ci przemieszczanie się, ale również wyrzeźbi Twoje ciało. Trening na hulajnodze sprawi, że Twoje nogi, a także pośladki zostaną ujędrnione, a odpowiednia pozycja wzmocni Twoje mięśnie brzucha oraz pleców.

podróż-walizka

Dla lubiących gadżety

Taki wynalazek to nie tylko wielkie ułatwienie dla aktywnych podróżników, ale również świetny gadżet, którego będą Ci zazdrościć współtowarzysze podróży lub eventu. Co prawda, jego cena przewyższa cenę zwykłej walizki, jednak warto wziąć pod uwagę, że w cenie mieści się również wizyta na siłowni (trening podczas przemieszczania się) oraz transport (nie musisz wydawać pieniędzy na taksówki, czy ściskać się w zapełnionych autobusach).

Gadżet godny uwagi, prawda? Skusisz się?

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *